• דף הבית
  • לימוד רכיבת אופניים לילדים
  • לימוד רכיבה על אופניים למבוגרים
  • חרדת רכיבה על אופניים
  • לימוד רכיבה לילדים עם צרכים מיוחדים
  • צור קשר

"גלגלים" - לימוד רכיבת אופניים ללא גלגלי עזר

 


 

מתוך דברי הורים בפגישת ההיכרות לפני תחילת לימודי הרכיבה

 

"כל החברים שלו רוכבים במהירות והוא נשאר מאחור"
"ניסינו ללמד אותו בעצמנו אבל זה ממש לא הלך..."
"סדר היום שלנו כל כך עמוס, שפשוט אין לנו זמן ללמד אותם לרכוב"
"הוא מתנגד בכל תוקף להיפרד מגלגלי העזר למרות שהוא כבר רוכב ותיק"

 

 

בסיום לימודי הרכיבה אומרים לנו הורים

 

"החיוך על הפנים שלו מראה כמה הוא מאושר מהרכיבה"
"לא האמנו שהוא ילמד כל כך מהר!"
"אנחנו הרבה יותר רגועים עכשיו שאנחנו רואים שהוא רוכב נכון ובטוח".
 

 

איך מתרחש השינוי בין המפגש הראשוני למפגש הסיום

 בבית הספר "גלגלים" פיתחנו שיטת לימודי רכיבה על אופניים לילדים המעוניינים ללמוד לרכוב על אופניים ללא גלגלי עזר ולשכלל את כישורי הרכיבה שלהם. השיטה ייחודית ובמרכזה - הביטחון העצמי של הילד. זוהי שיטת "גלגלי עוז". 


 

1. השיטה שלנו מייחסת חשיבות גבוהה ליצירת קשר משמעותי בין המדריך ללומד. המדריכים שלנו מוסמכים ובעלי ניסיון ורקע בהדרכת ילדים. הקשר בין מדריך הרכיבה לבין הלומד הוא הכרחי ויחסי האמון הנרקמים ביניהם מהווים את הבסיס להצלחת התהליך.
 
2. אנחנו באים אליכם – לימוד רכיבת אופניים בפארק הקרוב לביתכם! יש לנו מערך מדריכים באזורים שונים בארץ. שיעורי רכיבת האופניים מתקיימים באזור המגורים של הילד, בפארק הקרוב לביתו. זאת כדי להקל על ההורים בהגעה לקורס וכדי ללמד את הילד להכיר את סביבת מגוריו עם האופניים.


3. שיטת "גלגלי עוז" – שמה דגש על בניית הביטחון של הילד ביכולותיו. אנחנו מומחים בהעצמת תפיסת המסוגלות האישית של הילד לקראת הרכיבה על האופניים, ומובילים אותו לרכיבה עצמאית, בטוחה, ללא גלגלי עזר.


4. אופניים מטעם בית הספר "גלגלים" – הורים רבים מהססים לרכוש אופניים חדשים בטרם ישלימו ילדיהם את לימודי הרכיבה על האופניים. אנחנו מספקים לכל הלומדים "אופני הדרכה" המותאמים להם אישית למידותיהם ולגובהם. בתום הקורס, כשהלומד כבר רוכב בבטחה ובהנאה, מדריך הרכיבה מנחה את ההורים כיצד לבחור את האופניים המתאימים עבור ילדם.

 

 

התקשרו 09-7669367

ללימוד רכיבה על אופניים.  מדריכי הרכיבה שלנו מוסמכים ומנוסים ביותר בתחום.

 

 

 

רכיבה על אופניים ובשלות מוטורית ורגשית

 

רכיבה על אופניים היא שלב התפתחותי בדיוק כמו זחילה, הליכה וקפיצה. ככל שלבי ההתפתחות, גם כאן מדובר במשימה מורכבת הדורשת שיווי משקל, מיומנויות של מוטוריקה גסה ועדינה, קואורדינציה ותיאום עין-יד-רגל, יציבות וניתוק מהקרקע. אך לעומת זחילה והליכה, שהיא התפתחות טבעית מולדת של תינוק בריא, הרכיבה מצריכה תרגול ואימון מיוחדים בסביבה תומכת ומתאימה לילד.

 

סדר היום העמוס של ההורים, המתחיל בשעות הבוקר בהתארגנות ליום לימודים ולעבודה, ומסתיים בשעות הערב, לא תמיד מותיר זמן ללימוד ולתרגול רכיבה על אופניים. הילדים נשארים מתוסכלים מכך שאין להם די זמן ללמוד לרכוב, ההורים חשים שהם לא מצליחים לתת לילד מענה לצורך חברתי ומוטורי משמעותי – והאופניים נשארים ללא שימוש.

 

בית הספר "גלגלים" ללימוד רכיבת אופניים עוזר לכם בדיוק כאן.

 

אנחנו משקיעים את כל מרצנו ואת כל הידע שלנו בלימוד רכיבת אופניים לילדיכם. 

אנחנו מגיעים אליכם! לימוד הרכיבה מתקיים בפארק הקרוב לביתכם!

לפרטים התקשרו 09-7669367

 

 

 

מהי תרומתו הגופנית של לימודי הרכיבה על האופניים

 

רכיבת אופניים היא פעילות ספורטיבית מלאת יתרונות בריאותיים. לצד שיפור מיומנויות הרכיבה ושיווי המשקל, התוצאות המיידיות הנובעות מהאימון הן: שיפור תפקודי ריאות, שיפור סיבולת לב-ריאה, שיפור הכושר הגופני הכללי, שיפור טווחי התנועה במפרקים, חיזוק השרירים והסיבולת.

ילדים הסובלים ממשקל-יתר מוצאים ברכיבה תחביב נפלא ומהנה שהוא גם פעילות אירובית מעולה לגוף. במקביל לתזונה נכונה ולאורח חיים בריא – רכיבת האופניים מסייעת בשריפת קלוריות ובירידה בריאה במשקל.

 

 

 

המדריכים שלנו לרכיבת אופניים

כל קורסי הרכיבה על אופניים מועברים על ידי מדריכי רכיבה מוסמכים ובעלי גישה לילדים וניסיון בהדרכת ילדים ונוער. היסוד המרכזי של קורסי הלימוד והאימון הנם הקשר האישי והאמון שבין המדריך ללומד. 

 

 

 

 

 

דף הבית  |  לימוד רכיבת אופניים לילדים  |  לימוד רכיבת אופניים למבוגרים  |  חרדת רכיבה על אופניים   |  לימוד רכיבת לילדים עם צרכים מיוחדים    |  תנאי שימוש  |  צור קשר

© כל הזכויות שמורות ל-גלגלים                            עיצוב אתרים - סטודיו פאולה

אתר החוגים 
והפנאי המוביל בישראל אתר החוגים והפנאי המוביל בישראל